• Telefon: +90 232 431 01 60 - +90 531 886 58 36
  • Email: info@ecolegiyim.com
  • Çalışma Saatleri: 08:00 to 18:00

Neler Yapmaktayız?

  • Home
  • Kurumsal
  • Neler Yapmaktayız?

Neler Yapmaktayız?

Bugün itibariyle yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 60 Devlet, 33 Özel olmak üzere toplam 93 okulumuza Moda Tekstil Konfeksiyon çarşısında 2000 m2.lik, Gaziemirde 600 m2.lik alanda üretim hizmeti vermekteyiz. Bu okullarımızın bazılarına toptan satış, bazılarına da Karşıyaka mağazamızda da perakende satış hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda Özel okullarımız için daha sağlıklı ve hızlı olması sebebiyle yerinde konteyner mağaza sistemi ile perakende satış hizmeti de sunmaktayız.

En kaliteli, dayanıklı, sağlıklı ve öğrenciler için en ideal kumaşları üretebilmek için işe pamuğu seçerek başlamaktayız. Örme, dokuma, boyahane süreçlerinde uzmanlarımız tarafından her adımı da kontrol etmekteyiz.

Üretimin ilk adımından son adımına kadar, hiçbir süreçte hazır malzeme, kumaş, aksesuar kullanmamaktayız. Tüm malzemeler okulların kreasyonlarına ve isteklerine göre özel olarak sıfırdan fabrikalarda ürettirilmektedir. Kumaşlar özel testlerden geçiriliyor ve testleri geçmeyen kumaşlar üretilmemektedir.

Öğrencilere hitap edecek en yeni trendleri belirlemek, günlük hayatlarında severek giydikleri kıyafetleri okul kıyafetlerine uyarlayabilmek için her yıl belirli zamanlarda yurtdışındaki fuarları ziyaret etmekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışı moda merkezlerindeki çocuk-genç tekstil mağazalarını dolaşarak neler üretildiğini takip etmekteyiz. Buna göre de ar-ge ekibimiz yeni kumaş ve koleksiyon gelişimi ile ilgili rotasını belirlemektedir.

Okullarımıza özel tasarımlar yapıp tüm üretimini kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Kendi markamızla yurtdışındaki de seçkin kolejlere ürünlerimizi göndermekteyiz.

Uzman ekibimiz, ürünler teslim edildikten sonra yıl içerisinde düzenli olarak okullarımızı ziyaret etmektedir. İstek, şikayet ve önerileri dinliyor. Bu şekilde sürekli iletişim halinde olarak ortaya çıkabilecek sorunları engellemeye var olanları ise ivedilikle çözmeye çalışmaktayız. Her bir okulumuz, problemi veya talebi olan herhangi bir konuda firmamızdan yetkili bir kişiye sadece bir telefon ile ulaşılmaktadır.

Yıl boyunca biten ürünler için ek sipariş hizmetimiz devam etmektedir. Bunun yanında mevcut bedenlerde uygun okul forması bulamayan öğrencilerimiz için de özel dikimlerde yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

+90 232 431 01 60 - Office
+90 531 886 58 36 - Mobile
Meriç Mah. 5747/2 Sokak No:39
Mtk Sitesi Bornova / İZMİR - TÜRKİYE
info@ecolegiyim.com

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
08:00 - 18:00
Cumartesi
09:00 - 16:00
Pazar
Kapalı

Mail Listemize Katılın

Firmamız ile ilgili gelişme ve haberleri takip etmek için mail listemize katılabilirsiniz.